KONST / Litografier / Grafiska blad 11446359
nr 1144 6359
Grafiska blad
ca 120 st, efter von Wright, Svenska fåglar, andra upplagan, 1920-tal, bladets mått: 38x28, lösa blad
Utrop:
1.600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:58:00
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)